Až na kůži(druhý díl Čarodějek)

Čarodějky teď a tady

25. června 2012 v 12:58 | Ang§mag |  Zajímavosti
Byly tady vždycky a jsou tu i dnes. Ženy, které o sobě tvrdí, že jsou představitelky moudrosti a růstu na této planetě. Byly prý poslány do každého koutku země, aby šířily zprávu o běhu světa a nám ostatním pomáhaly, když se nedaří. Čarodějnice.


I dnes, v jednadvacátém století, se k tomuto "oboru" hlásí tisíce žen na celém světě. "Naučily jsme se plně využívat svou ženskou intuici a klaníme se moudrosti přírody," řekly mi o sobě shodně všechny tři profesionální čarodějnice, které jsem navštívila a povídala si s nimi o jejich řemesle i každodenním životě. Za jednou z těch nejvěhlasnějších, Sandrou, jsem se rozjela až do Mnichova.

Od herectví k magii

Sandra, dcera prvorepublikového idolu filmového plátna Raoula Schránila, žije v Mnichově od roku 1968. Emigrovala, když jí bylo osmadvacet let. Měla za sebou studia na pražské konzervatoři, angažmá v Semaforu a také několik let, která po boku svého manžela, lékaře, strávila v Africe. Tady se jí narodily dcery Adriana a Paulína a také tu pronikla do tajů magie díky místní vědmě a léčitelce, k níž docházela dva roky.


Sandra napsala už devět knih a na dokončení čeká také publikace o slavném tatínkovi. Klienty přijímá už téměř dvacet let ve svém Hexenlandu v centru Mnichova. Mezi jinými ji tu navštívil i Karel Gott.
Vydíte ,,Čarodějky všude kolem nás''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama